O nas
DLM Sp. z o.o. działa na rynku kosmetyków profesjonalnych od 2009 r. Od samego początku stawiamy na wysoką jakość obsługi i atrakcyjność oferowanych produktów. W 2023 r. w odpowiedzi na dynamicznie rozwijającą się sytuację na rynku polskim i zagranicznym zmieniliśmy zakres swojej działalności z dystrybucyjnej na produkcyjną.
Dla zapewnienia najwyższej jakości produktów stworzyliśmy i wyposażyliśmy profesjonalne laboratorium z działem R&D, na czele którego stanął wykwalifikowany i doświadczony technolog. Natomiast nad wizualną oprawą marek i ich promocją czuwa kreatywny dział marketingu i designu. Dzięki kontroli całego procesu kreacji produktu – od projektu etykiety, opakowania, poprzez stworzenie unikatowej receptury, produkcję i konfekcję masy – jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość gotowego produktu w atrakcyjnej cenie.
Nasza współpraca z dostawcami wysokiej jakości surowców pozwala oferować Państwu szeroką gamę produktów oraz rozszerzać ją o kolejne nowości. Staramy się ciągle ulepszać nasze procesy, tworzyć nowoczesne rozwiązania oraz podążać za trendami na rynku kosmetycznym. Na poparcie naszych słów możemy pochwalić się obecnością naszej marki w ponad 40 krajach oraz produkcją wielu marek własnych, zarówno dla naszych Klientów polskich i zagranicznych.
Scroll to Top